Aktualności

Publikacje

II Akademia Młodych – zaproszenie

II AKADEMIA MŁODYCH

 

Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu zaprasza uczniów szkół muzycznych II stopnia, chcących w przyszłości podjąć studia w poznańskiej Akademii, do uczestnictwa w drugiej edycji Akademii Młodych.

Projekt ten, rozpoczęty w roku ubiegłym, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży – wzięło w nim udział ponad 60 osób! Akademia Młodych to indywidualne zajęcia prowadzone przez pedagogów poznańskiej Uczelni, mające na celu rozwijanie wiedzy i umiejętności muzycznych uczniów oraz zdobywanie doświadczeń, wykraczających poza programy szkolne. Jednocześnie jest to najlepszy kurs przygotowawczy przed egzaminami wstępnymi!!!

Udział w Akademii Młodych jest całkowicie bezpłatny. Zajęcia będą odbywać się na terenie poznańskiej Uczelni, raz w miesiącu – od listopada 2018 do maja 2019 roku.

Akademia Młodych oferuje zajęcia z gry na wszystkich instrumentach muzycznych – także historycznych i jazzowych – oraz kompozycji i dyrygentury chóralnej.

Uczniowie chcący wziąć udział w Akademii Młodych proszeni są o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: akademiamlodych@amuz.edu.pl

Każdy uczeń otrzyma zawiadomienie o przydziale do pedagoga, terminie i miejscu pierwszych zajęć[1].

Do pobrania: II Akademia Młodych – karta zgłoszenia

 

[1]W sytuacji bardzo dużej liczby chętnych obowiązuje kolejność nadsyłania zgłoszeń.