Formularze do pobrania

Szanowni Studenci,
w związku z obowiązującą w naszej Uczelni procedurą mającą na celu utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności w Auli Nova (ze względu na organy firmy Schuke), która odbywa się codziennie w godzinach 15.00-16.00 oraz 22.00-9.00 – wyłączenie systemu nawilżania w w/w godzinach z tytułu prób, koncertów, nagrań, egzaminów etc. będzie możliwe wyłącznie po złożeniu załączonego pisma i uzyskaniu pisemnej zgody Pana Prorektora prof. dr hab. Sławomira Kamińskiego.

Załącznik nr 1 do Zarządzenia Rektora nr 1/2020/2021 – Oświadczenie osoby korzystającej z infrastruktury Uczelni
Pismo – wyłączenie nawilżania w Auli Nova

Indywidualna organizacja studiów:

IOS – podanie
IOS – załącznik nr 1

Przeniesienie zajęć:

Podanie o przeniesienie/zwolnienie przedmiotu (oprócz WF i SJO)

Podanie o przeniesienie/zwolnienie z przedmiotu (oprócz WF i SJO)

Przeniesienie zajęć z języka obcego

Przeniesienie zajęć z wf

Przepisanie zaliczenia:

Wydział II – podanie o przepisanie zaliczenia/oceny z przedmiotu (oprócz WF i SJO)