Zaproszenie na VI edycję warsztatów z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Biuro Karier Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu wraz z Ośrodkiem Doradczo-Szkoleniowym Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania zapraszają na VI edycję warsztatów dotyczących zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Warsztaty odbywać się będą w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 w kolejne piątki, rozpoczynając dn. 19.10.2017 r. (cykl obejmie 8 spotkań).

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a wiedza na nich prezentowana na bieżąco aktualizowana, istotna zarówno dla osób fizycznych, jak i chcących założyć działalność gospodarczą. Na każde ze spotkań przygotowywany jest dla Państwa komplet materiałów informacyjnych, a podczas ostatniego spotkania otrzymują Państwo zaświadczenie o ukończeniu warsztatów.

VI edycja nie gwarantuje kontynuacji w roku kolejnym, tym bardziej gorąco zachęcamy pracowników, studentów i absolwentów do udziału w warsztatach!

Zapisy osobiście lub pod adresem: aberdyszak@amuz.edu.pl