Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Siedziba Studium mieści się w budynku Akademii Muzycznej na ul. Wronieckiej 19/20 pokój DS 29

Koordynator SWFiS
mgr Anna Rychlewska
arychlewska@amuz.edu.pl

Do pobrania: Regulamin SWFiS 2020/2021

UWAGA!

Od poniedziałku 26.10. zajęcia z wf w trybie stacjonarnym zostają zawieszone.

Zgodnie z informacjami podanym podczas spotkań organizacyjnych studenci realizują wf we własnym zakresie, dokumentując aktywność i przesyłając zebrane materiały do Koordynatora SWFiS.

Termin powrotu do zajęć w Centrum Sportu CDV zostanie podany w kolejnym komunikacie – proszę śledzić informacje na stronie.

*Zajęcia na dworze – obowiązuje obuwie sportowe zewnętrzne i strój sportowy stosowny do pogody.

Na spóźniających się czekamy maksymalnie do godz. 11.15 – o tej godzinie wyruszamy w teren.

Wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywają się w Centrum Sportu Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10.

W Centrum Sportu CDV do dyspozycji studentów znajdują się: duża sala fitness wyposażona w lustra oraz przybory do ćwiczeń, bogato wyposażona siłownia oraz korty do squash-a. Oprócz tego Centrum Sportu udostępnia rowery spinningowe, stoły do tenisa stołowego, sprzęt do gry w badmintona, worek treningowy i wiele innych. Szatnie wyposażone są w szafki z możliwością zamknięcia (własna kłódka) oraz prysznice.

Zgodnie z regulaminem Centrum Sportu CDV podczas zajęć obowiązuje strój sportowy oraz czyste obuwie sportowe (zmienione w szatni).