Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Siedziba Studium mieści się w budynku Akademii Muzycznej na ul. Wronieckiej 19/20 pokój DS 29.

Koordynator SWFiS
mgr Anna Rychlewska
arychlewska@amuz.edu.pl
dyżur: piątek, godz. 12.00-13.00

Zajęcia grup I-VIII odbywają się w Centrum Sportu Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10.

W Centrum Sportu CDV do dyspozycji studentów znajdują się: duża sala fitness wyposażona w lustra oraz przybory do ćwiczeń, bogato wyposażona siłownia oraz cztery korty do squash-a. Oprócz tego Centrum Sportu udostępnia rowery spinningowe, stoły do tenisa stołowego, sprzęt do gry w badmintona, rękawice bokserskie, worek treningowy i wiele innych. Szatnie wyposażone są w szafki z możliwością zamknięcia (własna kłódka) oraz prysznice.

Zgodnie z regulaminem Centrum Sportu CDV podczas zajęć obowiązuje strój sportowy oraz czyste obuwie sportowe (zmienione w szatni).

Grupa IX pływanie – zajęcia wyłącznie dla osób umiejących pływać (obowiązuje Regulamin porządkowy pływalni Chwiałka).

Grupa X  sekcja rowerowa – rajdy rowerowe odbywać się będą w Poznaniu i okolicach, będą miały charakter rajdów terenowych lub mieszanych (drogi utwardzone i gruntowe), i będą odbywały się w niedziele. Czas trwania rajdu zależy od trasy, najczęściej od 2 do 5 godzin zegarowych, długości trasy 30-60 km.

Studentów zainteresowanych pozaobowiązkowym udziałem w zajęciach z WF oraz pracowników Akademii chętnych do korzystania z kortów do squash-a, pływalni lub udziału w rajdach rowerowych zapraszam do kontaktu mailowego!

Informacja dotycząca zapisów na zajęcia z WF i pierwszego tygodnia zajęć w roku akademickim 2022

Sekcja rowerowa – harmonogram

Plan zajęć z wychowania fizycznego

Regulamin SWFiS: