Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

siedziba Studium Wychowania Fizycznego i Sportu – Akademia Muzyczna, p. 397, bud. C
st. wykładowca Anna Rychlewska
arychlewska@amuz.edu.pl
dyżury: wtorki i piątki, godz. 10.15 – 11.00

WF – zaliczenia

Po wpisy zapraszam do SWFiS p. 397 w bud. C, w dniach:

27.05. – poniedziałek godz. 9.00-12.00,
28.05. – wtorek godz. 9.00-12.00,
31.05. – piątek godz. 9.00-12.00.

W tygodniu zaliczeniowym zajęcia w CDV i w s. 59 na Akademii nie odbywają się.

mgr Anna Rychlewska

SWFiS prowadzi zajęcia dydaktyczne z wychowania fizycznego, fakultatywne zajęcia ruchowe oraz indywidualne konsultacje z zakresu kultury fizycznej dla wszystkich studentów Akademii.

Wychowanie fizyczne (wf) jest przedmiotem obowiązkowym na I roku studiów I stopnia, na wszystkich wydziałach, w wymiarze 30 godzin (jeden semestr). W semestrze zimowym wf realizują studenci Wydziałów I i II, w semestrze letnim studenci Wydziałów III, IV i V.

Fakultatywne zajęcia ruchowe (Zdrowe plecy, Joga) przeznaczone są dla wszystkich studentów i pracowników Akademii. Studenci I roku studiów I stopnia mają możliwość odrobienia podczas tych zajęć nieobecności z wf.

Wszystkich chętnych studentów i pracowników Akademii zapraszam do udziału w zajęciach ruchowych:

Zdrowe plecy – zestawy prostych ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i korygujących, wykonanych na matach;

Joga – wzmacnianie i rozciąganie ciała wybranymi asanami jogi, wyciszenie i relaks.

Zajęcia ukierunkowane na:

• wzmocnienie osłabionych mięśni, złagodzenie przykurczów i w efekcie przywrócenie równowagi i dobrego samopoczucia;
  • likwidację bólów pleców i kręgosłupa;
  • zmniejszenie dolegliwości związanych z nadmiernym napięciem mięśniowym spowodowanym stresem.

Zdrowe plecy – wtorki, godz. 8.30-10.00, Joga – piątki, godz. 8.30-10.00; Akademia s. 59.

Do pobrania: Regulamin SWFiS 2018/2019