14 stycznia, 2023, 08:30

VIII Wielkopolski Konkurs Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewająca Wielkopolska 2023/14.01.2023

14 stycznia, 2023
Na biały tle kolorowe kleksy, nuty i pięciolinie oraz informacja o koncercie finałowym Konkursu Piosenki Pośpiewaj z nami
Katedra Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w VIII Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki uczniów ogólnokształcących szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Poznania i Wielkopolski.

Celem Konkursu, organizowanego przez Katedrę Edukacji Muzycznej, jest animowanie i promowanie szkolnej działalności muzycznej w regionie Wielkopolski, propagowanie najlepszych wzorców muzykowania w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, promocja solowej i zespołowej sztuki wokalnej i wokalno-instrumentalnej, promowanie i popularyzacja wartościowej literatury szkolnej, prezentacja aktualnych trendów muzycznych w szkołach ogólnokształcących, możliwość autokreacji artystycznej. Konkurs skierowany jest do uczniów ogólnokształcących szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Wielkopolski.

Koncert finałowy Wielkopolskiego Konkursu Piosenki „Pośpiewaj z nami” odbędzie się 14 stycznia 2023 o godz. 14:00 w Sali Prezydenckiej.

Na białym tle kolorowe kleksy, nuty i pięciolinie oraz informacja o koncercie finałowym Konkursu Piosenki Pośpiewaj z nami

Wstęp WOLNY