KONSULTACJE ONLINE – REKRUTACJA 2020/2021

KONSULTACJE ONLINE

Zdając sobie sprawę z wielu ograniczeń w życiu codziennym, staramy się wyjść naprzeciw pojawiającym problemom każdego z naszych studentów, a także kandydatów na studia w naszej Uczelni. Zatem:

Jeśli chcecie poznać naszą Akademię, dowiedzieć się, jakie są możliwości studiowania i uzyskać bezpośrednie informacje od pedagogów, z którymi chcielibyście pracować w przyszłości, zapraszamy na KONSULTACJE, które potrwają do końca czerwca, ale… tylko online.

Chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: rekrutacja-konsultacje@amuz.edu.pl

lub bezpośrednio do koordynatorów z poszczególnych Instytutów:

Instytut Dyrygentury

Instytut Kompozycji i Teorii Muzyki

Instytut Edukacji Artystycznej

Instytut Wokalistyki

Instytut Instrumentalistyki

Instytut Jazzu i Muzyki Estradowej

Instytut Instrumentów Lutniczych

Kontakt telefoniczny możliwy jest przez Sekretariat Akademii, tel. 61 856 89 10

W zgłoszeniu prosimy podać swoje imię i nazwisko wraz z numerem telefonu oraz imię i nazwisko pedagoga, którego konsultacje są dla Was istotne. Z każdym zainteresowanym skontaktuje się wybrany pedagog, przekazując informacje dotyczące formy dalszych kontaktów i konsultacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z Informatorem dla kandydatów na studia, w którym znajdują się wszystkie informacje dotyczące rekrutacji i struktury Akademii.