Anons

Grupowe lekcje gry na fortepianie dla seniorów

1 marca br. w poznańskiej Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego rozpocznie się autorski eksperyment — grupowe lekcje gry na fortepianie. Do udziału w projekcie zgłosiło się ponad 50 osób — seniorów, z myślą o których projekt ten został zainicjowany. W eksperymencie wezmą udział również studenci Studium Musicalu oraz studenci uczelni pozamuzycznych. Lekcje potrwają od początku marca do końca czerwca 2023 roku.

Eksperyment grupowego nauczania gry na fortepianie jest częścią indywidualnego planu badawczego, prowadzonego przez mgra Nikodema Wojciechowskiego w ramach Szkoły Doktorskiej Solowego i Zespołowego Współczesnego Wykonawstwa Muzycznego.

Zapisy na zajęcia są nadal otwarte, zapraszamy do kontaktu: nikodempiano@gmail.com.

Zdjęcie seniorki, która robi serduszko z palcó - może zachęcać do udziału w programie nauki gry na fortepianie

Ogłosszenie o lekcjach gry dla seniorówStrona z czasopisma Senioralni

Senioralny Poznań, Tytka Seniora

Telewizja regionalna TVK Winogrady: https://tvkwinogrady.pl/nagrania/odtwarzaj/26032 (ogłoszenie o eksperymencie: 06:15-07:12)