Anons

Zapraszamy na warsztaty z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu oraz Miasto Poznań, Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy Poznań Biznes Partner zapraszają wszystkich zainteresowanych studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych Akademii Muzycznej, którzy planują założenie własnej firmy, na bezpłatne warsztaty z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Szkolenie obejmuje cykl 7 spotkań:

Własna firma „krok po kroku” – formy prawne działalności gospodarczej. Wsparcie działalności gospodarczej (finansowe i poza finansowe).

Zasady sporządzania biznesplanu.

Strategia budowy firmy w oparciu o osobistą markę eksperta. Możliwości prowadzenia działalności i rozliczania w oparciu o umowy cywilno-prawne.

Podatki i rozliczenia finansowo-księgowe w małej firmie.

Autopromocja i promocja marki + Komunikacja z klientem w oparciu o wartości i potrzeby.

Negocjacje biznesowe, skuteczna komunikacja w biznesie.

Prawo autorskie i ochrona własności intelektualnej twórców i artystów.

Forma zajęć hybrydowa — wykłady i zajęcia zdalne.

Terminy zajęć stacjonarnych:

13 marca, godz. 10.00-12.30
21 marca, godz. 8.00-10.00
4 kwietnia, godz. 800-10.00
24 kwietnia, godz. 9.00-11.30
Miejsce: Sala Marszałkowska

Terminy zajęć zdalnych:

3 kwietnia, godz. 10.00-13.15
14 kwietnia, godz. 10.00-13.15
20 kwietnia, godz. 15.30-17.00

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: mwiktorska@amuz.edu.pl lub składać osobiście w pokoju 217.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 61 856 89 12.

Afisz może zachęcać do zapisania się na warsztaty z prowadzenia działalności gospodarczej