11 kwiecień 2021, 17:00 - Aula Nova

Pianiści u Paderewskiego

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowanie na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Niedziela, 11.04.2021, Aula Nova, godz. 17.00

Pianiści u Paderewskiego

Cykl recitali fortepianowych organizowany przez Katedrę Fortepianu. Cykl ten przedstawia młodych, utalentowanych pianistów: najzdolniejszych studentów, doktorantów, pracowników naukowych Katedry oraz zaproszonych gości.

Wykonawcy:
Julia i Mateusz Wizjan – fortepian

16 październik 2021

Koncert Big Bandu Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego pod dyr. Zbigniewa Górnego

17 październik 2021

KONCERT z okazji 25. rocznicy śmierci Maestry Antoniny Kaweckiej