Anons

Publikacje

Nowości wydawnicze – POŚPIEWAJ

 

Przedstawiamy kolejny, dziewiąty już zeszyt bardzo popularnych wśród nauczycieli, uczniów, chórmistrzów i ich podopiecznych piosenek z cyklu „Pośpiewaj!”.

Dziewiąta edycja zawiera pięć piosenek dla dzieci i młodzieży stanowiących nowe propozycje repertuarowe autorstwa studentów i pedagogów Instytutu Edukacji Artystycznej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Utwory studenckie powstały pod opieką oraz dzięki konsultacjom w zakresie aranżacji kompozytora i wykładowcy Andrzeja Bielerzewskiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli prowadzących zajęcia na I i II etapie edukacyjnym, w niniejszym zbiorze zawarliśmy piosenki studentów: Izabeli Dziczek, Wojciecha Ulenberga (do słów Marii Konopnickiej) i Weroniki Ludwiczak oraz propozycje pedagogów poznańskiej Akademii Muzycznej: Andrzeja Bielerzewskiego i Bartłomieja Karwańskiego wraz ze studentami.

Wyrażamy nadzieję, że zaprezentowane w niniejszej publikacji piosenki spotkają się z zainteresowaniem nauczycieli oraz uczniów szkół ogólnokształcących i będą przez nich chętnie wykonywane.

Nuty można zakupić w sklepie internetowym Wydawnictwa: https://sklep.amuz.edu.pl/pl/p/Pospiewaj-Zbiorek-piosenek-dla-dzieci%2C-IX-edycja/309

 

Serdecznie zapraszamy!