Anons

Konkurs na nowe logo Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

grafika dotyczy konkursu na nowe logo Festiwalu

Drogie Studentki i Drodzy Studenci,

w imieniu organizatorów Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, Uniwersytetów i Akademii Miasta Poznania, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na zaprojektowanie nowego logo Festiwalu. Jeśli masz doświadczenie w projektowaniu graficznym i lubisz artystyczne wyzwania, sprawdź informacje o konkursie. Dla autorki lub autora zwycięskiego projektu przewidziano nagrodę pieniężną.

Szczegóły i regulamin konkursu znajdziesz na stronach:

www.festiwal.amu.edu.pl

Czas trwania Konkursu:

Konkurs rozpoczyna się 5 września 2023 r.
Termin dostarczenia prac: 15 października 2023 r., do godz. 23:59.
Zakończenie Konkursu nastąpi 16 października 2023 r., o godzinie 00:01.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej w dniu 30 października 2023 r. za pośrednictwem strony internetowej: www.festiwal.amu.edu.pl.

Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu, który wchodzi w życie 4 września 2023 r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i życzymy wspaniałych projektów!

Konkurs zorganizowany w zakresie projektu SONP/SP/546597/2022.

Poznański Festiwal Nauki i Sztuki otrzymał dofinansowanie Ministra Edukacji i Nauki w ramach Społecznej Odpowiedzialności Nauki

Społeczna Odpowiedzialność Nauki logotyp

Patroni medialni: