22.04.2021, 09:00 - Sala Prezydencka

Konferencja Historyczne organy – problemy renowacji i rekonstrukcji

Konferencja Sala Prezydencka

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowanie na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Środa – czwartek, 21-22.04.2021, Sala Prezydencka, godz. 10.00

Konferencja Historyczne organy – problemy renowacji i rekonstrukcji

Historyczne instrumentarium organowe stanowi ważny element dziedzictwa kulturowego – starania o przywrócenie organom pierwotnego piękna wymagają  współpracy specjalistów z wielu dzień nauki i sztuki. Relacje z przebiegu prac i ich rezultaty przedstawiane są na wielu konferencjach, w tym także w Poznaniu. Formuła obecnej konferencji jest poszerzona o badania oraz prace doktorantów i studentów.

Nadchodzące wydarzenia

Afisz - klawesyn na czarnym tle - zawiera informacje na temat koncertu w dniu 9 grudnia 2022

Koncert

09.12.2022