Wydarzenia

Publikacje
21.04.2021, 19:00 - Aula Nova

Koncert w ramach Konferencji Historyczne organy – problemy renowacji i rekonstrukcji – ZMIANA TERMINU

Koncert Aula Nova

Konferencja  „Historyczne organy – problemy renowacji i rekonstrukcji” zostaje wraz z koncertem przeniesiona z 21 kwietnia na 24 maja. Mamy nadzieję, że odbędzie się w trybie bezpośrednim.

 


 

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowanie na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego, 
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

 


 

Środa, 21.04.2021, Aula Nova, godz. 19.00

Koncert w ramach Konferencji Historyczne organy
– problemy renowacji i rekonstrukcji

 

 

 

 

 

Nadchodzące wydarzenia

Afisz zawiera informacje na temat koncertu z cyklu Smyczki w Akademii, który odbędzie się 28 listopada 2023

Koncert

28.11.2023

Smyczki w Akademii/28.11.2023

Afisz zawiera informacje na temat koncertu w ramach cyklu Środy Organowe. Na bordowym tle widać zdjęcie fragmentów dwóch piszczałek organów

Koncert

29.11.2023

Środy organowe/29.11.2023

Afisz może zachęcać do przyjścia na Czwartki z muzyką dawną

Koncert

30.11.2023

Czwartki z muzyką dawną: Bach – covered/30.11.2023

Afisz zawiera informacje na temat koncertu wielokanałowego

Koncert

30.11.2023

Koncert wielokanałowy/30.11.2023