Koncert galowy Katedry Historycznych Praktyk Wykonawczych

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowanie na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Czwartek, 22.04.2021, Aula Nova, godz. 18.00

Koncert galowy Katedry Historycznych Praktyk Wykonawczych

Koncert Galowy Katedry Historycznych Praktyk Wykonawczych to doroczna prezentacja dokonań wyróżniających się studentów na estradzie Auli Nova. Różnorodny, starannie dobrany repertuar ukazuje wszystkie aspekty historycznej tradycji wykonawczej, sięgając po zróżnicowane obsady instrumentalne – od utworów solowych po kameralistykę i utwory orkiestrowe. Jest to także możliwość zaprezentowania coraz bogatszego instrumentarium poznańskiej Akademii. Nowością repertuarową jest tworzenie mostu pomiędzy muzyką dawną a nową, poprzez włączenie do programu kompozycji współczesnych.

Wykonawcy

flet traverso

Aleksandra Wiśniewska

obój barokowy