3 grudnia, 2021, 21:00

Dżemdżezy w MUCHOS/3.12.2021

3 grudnia, 2021

Kolejne jam session w ramach współpracy Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej z klubem muzycznym MUCHOS, pod hasłem „DŻEMDŻEZY”, odbędzie się 3 grudnia 2021. Początek o godzinie 21.00.

Moderatorem wydarzenia będzie zespół w składzie:

Jagoda Różycka – wokal
Michał Rab – gitara
Flavio Gullotta – kontrabas
Kajetan Pilarski – perkusja

Zapraszamy muzyków i miłośników jazzu.
Wstęp wolny!

O wydarzeniu Jazz w Muchos:

Instytut Jazzu i Muzyki Estradowej poznańskiej Akademii muzycznej nawiązał współpracę z klubem muzycznym MUCHOS, działającym w Poznaniu przy ulicy Nowowiejskiego 13/15. To znane i popularne miejsce spotkań miłośników muzyki stanie się także sceną dla młodych adeptów jazzu i muzyki estradowej studiujących w naszej Akademii.
Współpraca polegać będzie na cyklicznych prezentacjach najciekawszych projektów zespołowych i solistycznych wywodzących się z Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej. Już od listopada nasi studenci zawładną sceną w Muchos dwa razy w miesiącu. W każdy pierwszy piątek miesiąca odbędzie się otwarte jam session, moderowane przez studencką sekcję rytmiczną, na które zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania – instrumentalistów i wokalistów. W drugiej połowie miesiąca studenci, a także wykładowcy naszego Instytutu, zaprezentują w formie koncertu jeden z aktualnych projektów zespołowych bądź solistycznych.
Zapewniamy najwyższy poziom artystyczny, a także miłą atmosferę. Dzięki profesjonalnej scenie klubu, jej nagłośnieniu i oprawie świetlnej, propozycje muzyczne będą okraszone odpowiednią oprawą, a wykonawcy uzyskają świetną możliwość praktyki wykonawczej w optymalnych warunkach i naturalnym dla tej muzyki środowisku.