Anons

Zaproszenie na XII Konferencję Studencko-Doktorancką NEOFONIA

W imieniu Koła Artystyczno-Naukowego Studentów Kompozycji i Teorii Muzyki AM w Poznaniu mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XII odsłonę Konferencji Studencko-Doktoranckiej NEOFONIA, która odbywać się będzie w dniach 17-18 stycznia 2024 roku. Nadchodzące rozważania prowadzone będą pod hasłem Nowe Brzmienia Chóralistyki.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 26 grudnia 2023 roku. Partytury oraz abstrakty należy przesłać do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Do wzięcia udziału w planowanym przedsięwzięciu artystyczno-naukowym szczególnie zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się muzyką XX i XXI wieku oraz zaproponowaną przez nas tematyką, a więc studentów i doktorantów Akademii Muzycznych, kompozytorów, muzykologów, teoretyków muzyki oraz dyrygentów chóralnych.

Zapraszamy także do odwiedzenia fanpage’a naszego Koła Artystyczno-Naukowego: https://www.facebook.com/kanamp2012/, gdzie będziemy przekazywać bieżące informacje. W razie wszelkich pytań – proszę przesyłać wiadomości na adres: neofonia@amuz.edu.pl.

Do zobaczenia!

Koło Artystyczno-Naukowe Studentów Kompozycji i Teorii Muzyki AM w Poznaniu

Neofonia 2024 zaproszenie (76 KB)

Neofonia 2024 formularz koncertowy