Zaproszenie do udziału w Scenie Letniej w Akademii Muzycznej 2019

Szanowni Państwo Pedagodzy, Studenci i Absolwenci,

informujemy, że w tym roku koncerty w ramach Sceny Letniej w Akademii odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia o godz. 17.00 w następujących terminach:

3, 10, 17, 24, 31 lipca

7, 14, 21, 28 sierpnia

Odbędą się ponadto dwa koncerty plenerowe na dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania przy placu Kolegiackim o godz. 12.15:

29 czerwca oraz 31 sierpnia

Gorąco zachęcamy studentów, pedagogów i absolwentów naszej uczelni do czynnego udziału w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że – tak jak w poprzednich latach – koncerty cieszyć się będą wielkim zainteresowaniem poznańskich melomanów.
Prosimy o zgłaszanie udziału w cyklu koncertowym pt. “Scena Letnia w Akademii Muzycznej 2019” w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca br.

Karty zgłoszeniowe można odbierać w Sekretariacie Rektor lub pobrać tutaj: Karta zgłoszeniowa