Zaproszenie do udziału w badaniu opinii studentów o jakości e-usług uczelni wyższych

20 stycznia rusza 3. edycja badań opinii studentów o jakości e-usług uczelni wyższych w Polsce. Zapraszamy studentów do udziału w tych badaniach.

Mają one określić poziom satysfakcji studentów z obecnie stosowanych e-rozwiązań oraz zweryfikować istnienie związku między jakością e-usług a reputacją uczelni. W minionym 2019 roku pozyskano ponad 2500 opinii. Mamy nadzieję, że w tegorocznej edycji uda się zachęcić jeszcze większą liczbę studentów. Im większa liczba uczestników z poszczególnych uczelni, tym większa możliwość przygotowania indywidualnego profilu oceny dla danej uczelni.

Czas wypełnienia ankiety to max 3 minuty. Dla wygody szablon przystosowano do wyświetlania na smartfonach.

Link do ankiety: bit.ly/eUczelnia2020