Anons

Niezwykła Lekcja Muzyki – projekt edukacyjny

Plakat zawiera informacje na temat Niezwykłych Lekcji Muzyki, które Instytut Edukacji Artystycznej przeprowadzi we wrześniu 2024 - na zdjęciu widać dzieci w ławce, a za nimi w chmurze instrumenty muzyczne

Weź udział w muzycznej przygodzie i razem stwórzmy niezapomniane wspomnienia!

Niezwykła Lekcja Muzyki to unikalny projekt edukacyjny stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży, które pragną odkryć magię muzyki w praktyczny i fascynujący sposób. Poprzez warsztaty nasza Akademia pragnie wprowadzić uczestników w świat dźwięków, rytmów i melodii, inspirując ich do kreatywności i odkrywania własnego muzycznego potencjału.

Podczas warsztatów, uczestnicy będą mieli okazję brać udział w inspirujących zajęciach prowadzonych przez doświadczonych pedagogów oraz kreatywnych studentów z Instytutu Edukacji Artystycznej.

Data i miejsce:

16-20 września 2024 / Akademia Muzyczna w Poznaniu
(strony wydarzeń w kalendarium: 16.09 [klik], 17.09 [klik], 18.09 [klik], 19.09 [klik], 20.09 [klik]

Godziny warsztatów:

Cena biletu: 35 zł od uczestnika

Podczas tych wyjątkowych zajęć, uczestnicy będą mieli okazję:

– poznać różnorodność instrumentów muzycznych,
– dowiedzieć się, jak tworzyć własne melodie,
– zanurzyć się w fascynującym świecie dźwięków i rytmów,
– nawiązać nowe znajomości i wspólnie odkrywać pasję do muzyki.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Czekamy na grupy przedszkolne (5- i 6-latki), uczniów szkół ogólnokształcących (klas I-VIII) oraz ogólnokształcących szkół muzycznych.

Jak się zapisać?

Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/Fn8z3WMzR6
Kontakt e-mail: niezwyklalekcja@amuz.edu.pl

Nie zwlekajcie, liczba miejsc jest ograniczona!
Zapiszcie się już dziś, aby doświadczyć niezapomnianej przygody z muzyką podczas Niezwykłej Lekcji Muzyki w Akademii Muzycznej w Poznaniu!

Regulamin – Niezwykła Lekcja Muzyki PDF

Opieka merytoryczna: Katedra Edukacji Muzycznej