Anons

Publikacje

W lipcu zapraszamy na koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej!

Fundacja Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu we współpracy z Akademią Muzyczną im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu przygotowała letnią ofertę kulturalną dla mieszkańców Poznania i okolic.

 

Krótko zaprezentowali ją w programie informacyjnym TVP 3 we wtorek 3 lipca br.: prowadząca koncerty Sceny Letniej Teresa Brodniewicz i prof. Sławomir Kamiński, prezes Fundacji Akademii Muzycznej: KLIK.

Prowadząca wszystkie tegoroczne koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej Teresa Brodniewicz była także gościem red. Ewy Mikołajewskiej na antenie Radia Poznań, w audycji Klasyka Muzyczna. Zachęcamy do wysłuchania audycji, w której szczegółowo omówiony i wzbogacony przykładami muzycznych wykonań został repertuar poszczególnych koncertów Sceny Letniej 2023: KLIK (nagranie od 5:10).

 

Baner Sceny Letniej w Akademii Muzycznej

 

Projekt „Scena Letnia w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu w roku 2023” obejmuje organizację i realizację czterech koncertów, które zaprezentujemy w formie spotkań na żywo. Nawiązując do formuły z poprzednich lat, proponujemy cztery muzyczne spotkania w cztery środy lipca: 5, 12, 19 i 26 dnia miesiąca, o godz. 17.00, w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu.

Każdy z koncertów poprzedzony zostanie krótką słowną prezentacją Teresy Brodniewicz, która przybliży prezentowany repertuar oraz sylwetki artystów.

Podczas każdego z koncertów uczestnicy otrzymają książkę programową wydarzenia, w której znajdzie się program każdego z koncertów, a także wydawnictwo książkowe lub CD przygotowane przez Wydawnictwo Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu.

Wstęp na każdy z koncertów wolny.

 

Serdecznie zapraszamy na koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej!:

5 lipca 2023 (KLIK po szczegóły)

12 lipca 2023 (KLIK po szczegóły)

19 lipca 2023 (KLIK po szczegóły)

26 lipca 2023 (KLIK po szczegóły)

 

GALERIA zdjęć z koncertów Sceny Letniej w Akademii Muzycznej w 2023: KLIK

 

Prasa na temat Sceny Letniej w Akademii Muzycznej w 2022 roku: Głos Wielkopolski: KLIK

Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu: KLIK

www.poznan.pl, Kalendarium: 5.07. KLIK, 12.07. KLIK, 19.07. KLIK, 26.07. KLIK

Scena Letnia w TVP.PL: KLIK

Afisz może zachęcać do przyjścia na koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej w 2023 r., zawiera harmonogram całego cyklu

Afisz może zachęcać do przyjścia na koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej w 2023 r. Afisz może zachęcać do przyjścia na koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej w 2023 r. Afisz może zachęcać do przyjścia na koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej w 2023 r. Afisz może zachęcać do przyjścia na koncerty Sceny Letniej w Akademii Muzycznej w 2023 r.


Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

Organizator

 

Współorganizacja

 

logo Akademia Muzyczna

Patroni medialni

  logo kultura poznań dwa rzędy