Fletowe zaproszenie do świata muzyki

Cóż to był za koncert! Na estradzie królowała młodzieńcza energia studentów z poznańskiej Akademii i Uniwersytetu w Agder oraz doświadczenie i kunszt solistów – Patricka Gallois i Ewy Murawskiej. VI Międzynarodowy Festiwal Fletowy, idea którą od lat realizuje prof. Ewa Murawska, generuje dobre emocje. Wymagający repertuar symfoniczny: Suita Peer Gynt Griega i Poemat symfoniczny Step Noskowskiego pod batutą Jakuba Chrenowicza niewątpliwie zachwyciły publiczność.

Dziękujemy za pracę sekcyjną prof. Tomaszowi Gubańskiemu, mgr. Igorowi Szeligowskiemu, prof. Szymonowi Guzowskiemu, dr. Piotrowi Sołkowiczowi, mgr. Marcinowi Suszyckiemu, dr hab. Izabeli Mrozek i dr Agnieszce Brojek. Dziękujemy wszystkim artystom, a także pedagogom, którzy indywidualnie pracowali ze studentami.

Kolegium Rektorskie

1.03.2024