26 listopada, 2020, 10:00

XVIII Ogólnopolski Konkurs Dyrygentów Chóralnych im. prof. Stanisława Kulczyńskiego – WYDARZENIE ODWOŁANE

26 listopada, 2020

PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, IŻ KONKURS ZOSTAJE ODWOŁANY Z POWODU OBECNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ. PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI.

środa – piątek, 25-27.11.2020, Aula Nova, godz. 10.00

XVIII Ogólnopolski Konkurs Dyrygentów Chóralnych
im. prof. Stanisława Kulczyńskiego w Poznaniu

Ogólnopolski Konkurs Dyrygentów Chóralnych im. Prof. Stanisława Kulczyńskiego w Poznaniu jest jedynym w Polsce takim wydarzeniem skierowanym do studentów uczelni muzycznych. Na przestrzeni ponad 30 lat Konkurs zyskał niezwykłą rangę. Poza walorami metodycznymi i artystycznymi jest  wydarzeniem, które mocno integruje ośrodki akademickie. Pozwala na wymianę doświadczeń, przyczynia się do rozwoju chóralistyki, wspiera twórczość młodych kompozytorów polskich. Konkurs odgrywa ważną rolę w promowaniu młodych dyrygentów chóralnych. Był początkiem kariery artystycznej i naukowej wielu polskich chórmistrzów. Laureaci konkursu tworzą dziś elitę polskiej chóralistyki.

Do pobrania:

Regulamin XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Dyrygentów Chóralnych