19 kwiecień 2021, 19:00 - Aula Nova

Poniedziałki w Akademii

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowanie na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Poniedziałek, 19.04.2021, Aula Nova, godz. 19.00

Poniedziałki w Akademii

Cykl koncertów międzywydziałowych, nad którymi opiekę merytoryczną sprawuje Katedra Fortepianu. Na estradzie Auli Nova występują pedagodzy i studenci Instytutów: Instrumentalistyki, Wokalistyki i Instrumentów Lutniczych, którzy prezentują dzieła solowe i kameralne.

21 październik 2021

III Międzynarodowy Festiwal im. Józefa Madei – Koncert symfoniczny

22 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert Nagórski/TrombQuartet