24 listopada 2020, 10:00

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Jazz – horyzonty – konteksty – perspektywy” – ONLINE

PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, IŻ POWODU OBECNEJ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ NAGRANIE KONFERENCJI SĄ DOSTĘPNE ONLINE POPRZEZ (kliknij, aby przejść do strony):

Stronę internetową Uczelni

Wtorek, 24.11.2020, Sala Prezydencka, godz. 10.00

Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Jazz – horyzonty – konteksty – perspektywy

To już ósma z kolei konferencja organizowana przez Katedrę Instrumentalistyki i Wokalistyki Jazzowej. W tym roku jej tematyka skupiać się będzie wokół charakterystyki jazzu pochodzącego z różnych stron świata. Referaty wygłoszą wybitni polscy artyści, redaktorzy audycji radiowych oraz publicyści, pragnący poszerzać refleksję nad wykonawstwem, istotą i perspektywami tej muzyki. W konferencję złożą się: wykłady, prezentacje, panel studencki oraz koncert.

16 październik 2021

Koncert Big Bandu Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego pod dyr. Zbigniewa Górnego

17 październik 2021

KONCERT z okazji 25. rocznicy śmierci Maestry Antoniny Kaweckiej