19.10.2021, 10:00 - Akademicki Teatr Muzyczny „Olimpia”

Mistrzowski kurs wokalny – Aga Mikolaj

Warsztaty Akademicki Teatr Muzyczny „Olimpia”

Aga Mikolaj – solistka największych światowych scen operowych oraz koncertowych, wystąpiła m. in. w Berliner Staatsoper, Semperoper Dresden, Opéra de Bastille Paris, Teatro alla Scala Milano, New National Theatre Tokyo, Opéra de Monte Carlo, Bolshoi Theater Moskwa, Deutsche Oper Berlin, Wiener Volksoper, w Teatrze Narodowym w Pradze, w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Teatro Massimo Palermo, na festiwalach w Glyndebourne czy BBC Proms w Londynie.

Artystka jest absolwentką naszej Uczelni – ukończyła studia pod kierunkiem prof. Antoniny Kaweckiej.

Pani Aga Mikolaj będzie gościem specjalnym koncertu w 25 rocznicę śmierci Maestry Antoniny Kaweckiej  (Aula Nova,17 października 2021, godz. 17.00).

W kolejnych dniach spotka się ze studentami, dzieląc się swym artystycznym doświadczeniem.

Koncert

28.10.2021

Czwartki z muzyką dawną/28 października 2021

Koncert