Publikacje
Na plakacie widać postać siedzącego na krześle, elegancko ubranego w szary garnitur mężczyzny - jest to Krzesimir Dębski.
29.11.2022, 19:00 - Aula Nova

Koncert z okazji 50-lecia pracy artystycznej Krzesimira Dębskiego/29.11.2022

Jubileusz Koncert Aula Nova
Zapraszamy na niecodzienny koncert – wielki jubileusz wybitnego artysty i kompozytora, Krzesimira Dębskiego.

Krzesimir Dębski – wybitny polski kompozytor, uznany dyrygent orkiestrowy a także wirtuoz jazzowych skrzypiec i pianista. Poruszający się równie swobodnie w świecie jazzu, jak i muzyki klasycznej. Pracował niemal we wszystkich dziedzinach świata muzyki. Znany jest przede wszystkim z licznych i cieszących się dużą popularnością kompozycji muzyki filmowej. Sam artysta przekonuje, że muzyka klasyczna jest jego właściwą domeną. Prof. dr hab. Krzesimir Dębski jest wykładowcą kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Krzesimir Dębski_biogram artystyczny

Wykonawcy:
studenci Akademii Muzycznej w Poznaniu pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego

W programie kompozycje Krzesimira Dębskiego:

Zmysły precz

Dęte blaszane:
Miłosz Żurawicz, Mateusz Sorbal, Adrian Zawadzki, Mateusz Czeczko, Kacper Waluś

Dęte drewniane:
Olga Kluziak, Michał Ratić, Michał Żółtowski, Irmina Stasik, Karol Hajkowicz, Alicja Meyerholz, Katarzyna Janus

Smyczki:
Kuba Szałkowski, Karolina Sydorowicz, Natalia Łaszcz, Wiktoria Grajewska, Mateusz Bałdyga

Sekcja rytmiczna:
Jan Garstecki, Paweł Kosicki, Julian Kokociński, Michał Rab, Sebastian Galus, Kuba Kozłowski

Gościnie pedagodzy:

prof. Katarzyna Stroińska-Sierant
prof. Przybyłowicz
prof. Zbigniew Wrombel

Bilety w cenie 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy) – do kupienia przez Bilety24 oraz w CIK przy ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu.

Brązowy plakat zawiera informacje na temat Pracowni Fagocisty 2023

09.02.2023

Pracownia Fagocisty, 9-12.02.2023/dzień 1

Brązowe-turkusowe tło zawiera informacje na temat koncertu organizowanego w ramach Pracowni Fagocisty 9 lutego 2023. Afisz zawiera nazwiska wykonawców i logotyp uczelni