10 marzec 2021, 19:00 - Sala Kameralna

Koncert z klasą… wokalistyki – KONCERT ODWOŁANY

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowane na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Środa, 10.03.2021, Sala Kameralna, godz. 19.00

Koncert z klasą… wokalistyki

Zapraszamy na cykl muzycznych spotkań z młodymi artystami – studentami Instytutu Wokalistyki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

16 październik 2021

Koncert Big Bandu Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego pod dyr. Zbigniewa Górnego

17 październik 2021

KONCERT z okazji 25. rocznicy śmierci Maestry Antoniny Kaweckiej