Na niebieskim tle śpiewaczka przy mikrofonie
10.11.2022, 11:00 - Sala Prezydencka

Jak ćwiczyć – w poszukiwaniu uniwersalnych metod samodzielnego przygotowania utworów wokalnych/10.11.2022

Spotkanie Sala Prezydencka

Katedra Pieśni i Kameralistyki Wokalnej zaprasza na spotkanie:

Prowadzące:

dr Kinga Książczyk
mgr Alicja Kosznik

oraz

mgr Beata Jóźwiak – fizjoterapeutka, dietetyk (Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu)

Pomarańczowy afisz dotyczy kursu wokalnego pt. Jak ćwiczyć

Zapraszamy studentów wokalistyki na spotkanie pt. „Jak ćwiczyć – w poszukiwaniu uniwersalnych metod samodzielnego przygotowania utworów wokalnych.” Będzie miało ono charakter otwartej rozmowy na tematy związane ze sposobami ćwiczenia, skutecznością oraz organizacją samodzielnej pracy.

Poruszymy kwestie rozczytywania utworów, pracy nad materiałem oraz doniesieniem go na scenę. Gościem spotkania będzie mgr Beata Jóźwiak – fizjoterapeutka oraz dietetyk, która przedstawi Państwu zalety dbania o aspekty fizyczne oraz ich wpływ na funkcjonowanie organizmu oraz aparatu głosowego.

Porozmawiamy także o stresie i sposobach radzenia sobie z nim. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz wspólnie spróbujemy rozwiązać nurtujące nas problemy.

Brązowy plakat zawiera informacje na temat Pracowni Fagocisty 2023

09.02.2023

Pracownia Fagocisty, 9-12.02.2023/dzień 1

Brązowe-turkusowe tło zawiera informacje na temat koncertu organizowanego w ramach Pracowni Fagocisty 9 lutego 2023. Afisz zawiera nazwiska wykonawców i logotyp uczelni