11 października, 2021, 17:00

Co słychać? Grajmy razem! Taka piosenka…

11 października, 2021

Koncert „Taka piosenka….” został przygotowany podczas popołudniowych warsztatów muzycznych prowadzonych w dniach 15-28 września 2021 pod kierunkiem pedagogów i z udziałem studentów Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wydarzenie zostało zarejestrowane podczas finałowego występu. Uczestnicy warsztatów w ramach zajęć przygotowali opracowania utworów zaczerpniętych z repertuaru twórców polskich piosenek estradowych.

Przygotowanie koncertu:

• Magdalena Andrys
  • Izabela Zalewska
  • Tomasz Karwański
  • Radosław Mateja

oraz studenci Instytutu Edukacji Artystycznej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Prezentowane nagranie koncertu to jedno z kilku wydarzeń zrealizowanych podczas całego projektu „Co słychać? Grajmy razem!”. Oprócz tej inicjatywy uczestnicy mogli brać udział w zajęciach oraz audycjach muzycznych.

Wydarzenie dostępne na oficjalnym kanale YouTube Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

Uczestnicy projektu:
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
Ośrodek Wspomagania Rodziny w Kobylnicy
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka

Projekt plakatu: Magdalena Krupińska

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.