Publikacje
Afisz może zachęcać do przyjścia na koncert z udziałem Bbig Bandu Akademii z udziałem gościa specjalnego Andrzeja Maliszewskiego
08.05.2022, 17:00 - Aula Nova

Aleksander Maliszewski i Big Band Akademii/8.05.2022

Koncert Aula Nova

Zapraszamy na koncert z udziałem Big bandu Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu z udziałem gościa specjalnego, Aleksandra Maliszewskiego, kompozytora, aranżera i dyrygenta, lidera kultowej orkiestry rozrywkowej ALEX BAND i absolwenta naszej uczelni.

Big band Akademii Muzycznej wystąpi z połączonymi siłami orkiestry studenckiej oraz Chóru Kameralnego, a także solistów ze specjalności wokalistyka jazzowa.

Hasłem przewodnim koncertu będzie aranżacja w muzyce jazzowej i rozrywkowej. W pierwszej części zostaną wykonane kompozycje i aranżacje studentów ze specjalności kompozycja z aranżacją Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej. Druga część będzie poświęcona mistrzowskim aranżacjom specjalnego gościa, który zza pulpitu dyrygenckiego poprowadzi orkiestrę, big band i chór oraz solistów wokalistów.

Przygotowanie orkiestry – Emmanuela Kluczyńska, Patryk Piłasiewicz
Przygotowanie solistów – Julia Rosińska-Kopala, Barbara Włodarska – Fabisiak

Patronem medialnym koncertu jest TVP Poznań.

Koncert biletowany. Ceny biletów:
– normalny: 25 zł
– ulgowy: 20 zł (uczniowie, studenci, seniorzy, Karta Dużej Rodziny)

Sprzedaż biletów odbywa się drogą internetową przez portal Bilety24 oraz bezpośrednio w Centrum Informacji Kulturalnej przy ulicy F. Ratajczaka 44 w Poznaniu.

Nadchodzące wydarzenia

Afisz - klawesyn na czarnym tle - zawiera informacje na temat koncertu w dniu 9 grudnia 2022

Koncert

09.12.2022