Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

8 maja, 2022, 17:00

Aleksander Maliszewski i Big Band Akademii/8.05.2022

Szczegóły

Data:
8 maja, 2022
Godzina:
17:00
Afisz może zachęcać do przyjścia na koncert z udziałem Bbig Bandu Akademii z udziałem gościa specjalnego Andrzeja Maliszewskiego

Zapraszamy na koncert z udziałem Big bandu Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu z udziałem gościa specjalnego, Aleksandra Maliszewskiego, kompozytora, aranżera i dyrygenta, lidera kultowej orkiestry rozrywkowej ALEX BAND i absolwenta naszej uczelni.

Big band Akademii Muzycznej wystąpi z połączonymi siłami orkiestry studenckiej oraz Chóru Kameralnego, a także solistów ze specjalności wokalistyka jazzowa.

Hasłem przewodnim koncertu będzie aranżacja w muzyce jazzowej i rozrywkowej. W pierwszej części zostaną wykonane kompozycje i aranżacje studentów ze specjalności kompozycja z aranżacją Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej. Druga część będzie poświęcona mistrzowskim aranżacjom specjalnego gościa, który zza pulpitu dyrygenckiego poprowadzi orkiestrę, big band i chór oraz solistów wokalistów.

 

Przygotowanie orkiestry – Emmanuela Kluczyńska, Patryk Piłasiewicz
Przygotowanie solistów – Julia Rosińska-Kopala, Barbara Włodarska – Fabisiak

 

Patronem medialnym koncertu jest TVP Poznań.

 


Koncert biletowany. Ceny biletów:
– normalny: 25 zł
– ulgowy: 20 zł (uczniowie, studenci, seniorzy, Karta Dużej Rodziny)

Sprzedaż biletów odbywa się drogą internetową przez portal Bilety24 oraz bezpośrednio w Centrum Informacji Kulturalnej przy ulicy F. Ratajczaka 44 w Poznaniu.

« Wszystkie Wydarzenia

Skip to content