20 stycznia, 2022, 11:30

20 stycznia, 2022

Program Konferencji 2022

Informacje: FB

W imieniu Koła Artystyczno-Naukowego Studentów Kompozycji i Teorii Muzyki AM w Poznaniu zapraszamy na jubileuszową, dziesiątą odsłonę NEOFONII, Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się w dniach 19-20 stycznia 2022 r.

Nadchodzące rozważania prowadzone będą pod hasłem
MUZYKA/RUCH/OBRAZ.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20 grudnia 2021 r.

Zaproszenie kierujemy szczególnie w stronę kompozytorów, muzykologów, teoretyków muzyki, dyrygentów, rytmiczek, tancerzy, artystów, teatrologów i filmoznawców oraz do wszystkich, w których obszarze zainteresowań naukowych znajdują się interdyscyplinarne rozważania w obrębie obszaru muzyki, ruchu i obrazu.

Zapraszamy także do odwiedzenia fanpage’a Koła Artystyczno-Naukowego, gdzie będziemy przekazywać bieżące informacje.

Pytania o szczegóły organizacji Neofonii prosimy kierować na adres mailowy: neofonia@amuz.edu.pl

W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną, w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno słuchaczom jak i wykonawcom, wprowadzamy ograniczenie dotyczące możliwej ilości osób wchodzących w skład obsady wykonawczej. Limit ten w obecnej chwili wynosi 10 osób.

Zaproszenie – X Neofonia 2022

Regulamin Konferencji Neofonia 2022