Aktualności

Publikacje

Działanie Biblioteki od 25 maja

Szanowni Państwo!

Od 25 maja 2020 r. wznawiamy możliwość wypożyczeń z zasobów Biblioteki Głównej oraz przywracamy możliwość dokonywania zwrotów wypożyczonych materiałów – dla studentów ostatnich lat (studia licencjackie i magisterskie) oraz doktorantów Akademii Muzycznej w Poznaniu.

 

WYPOŻYCZENIA

  1. W związku z zawieszonym wolnym dostępem do półek, wypożyczenia realizujemy w oparciu o zamówienia telefoniczne  lub mailowe.
  2. Czytelnik zobowiązany jest podać autora, tytuł, sygnaturę zamawianych pozycji oraz sprawdzić status zamawianych egzemplarzy w katalogu online.
  3. Odbiór materiałów jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 930–1430, po otrzymaniu powiadomienia e-mail o zrealizowaniu zamówienia.

 

ZWROTY

  1. Zwrot wypożyczonych pozycji jest możliwy do poniedziałku od piątku w godzinach 930–1430, w terminie ustalonym wcześniej z pracownikiem biblioteki.
  2. W okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych w Akademii Muzycznej Biblioteka Główna nie pobiera opłat za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych. O terminie ich przywrócenia poinformujemy  odrębnym komunikatem. Opłaty naliczone do 13 marca 2020 pozostają w mocy.