Artystyczno-Naukowe Koło Studentów Kompozycji i Teorii Muzyki

Koło Artystyczno-Naukowe Studentów Kompozycji i Teorii Muzyki funkcjonuje od grudnia 2011 roku. Dzięki aktywności członków do tej pory udało się zrealizować trzy edycje Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Neofonia” połączonej z Międzyuczelnianym Koncertem Kompozytorskim, regularnie odbywają się także Studenckie Koncerty Muzyki Współczesnej oraz Międzyuczelniane Koncerty Kompozytorskie Młodych Twórców z udziałem zaproszonych gości reprezentujących wszystkie polskie uczelnie muzyczne. W skład Zarządu Koła Artystyczno-Naukowego, wchodzą: Ewa Chorościan, Paulina Zujewska, Marta Beszterda oraz Michał Janocha. Opiekunami Koła Artystyczno-Naukowego, są: prof. Janina Tatarska (teoria muzyki) oraz wykł. Ewa Fabiańska-Jelińska (kompozycja).

DSC01231DSC01251DSC01266OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koło Artystyczno-Naukowe na facebooku