WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2013

WRZESIEŃ 2013

Hanna Wranik – studentka I roku studiów II st. w klasie skrzypiec  prof. Marcina Baranowskiego, zdobyła PRIMO PREMIO w kategorii: skrzypce oraz SECUNDO PREMIO w kategorii: muzyka kameralna na XVI Concorso Internazionale „Vincenzo Scaramuzza” w Crotone (Włochy), który odbył się w dniu 3.09.2013.

Anna Malesza – studentka III roku studiów I st. w klasie skrzypiec prof. Marcina Baranowskiego, zdobyła I  NAGRODĘ, nagrodę pozaregulaminowa Filharmonii Zabrzańskiej za wybitną osobowość muzyczną, nagrodę pozaregulaminową za najlepsze wykonanie obowiązkowego utworu Jana Wincentego Hawela oraz nagrodę pozaregulaminową Stowarzyszenia Silesia w postaci koncertów w przyszłym sezonie artystycznym na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej, który odbył się w dniach 14-23.09.2013.

Stanisław Podemski – student I roku studiów II st. w klasa skrzypiec prof. Marcina Baranowskiego, zdobył II NAGRODĘ na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej, który odbył się w dniach 14-23.-09.2013.

Chór Politechniki Poznańskiej „VOLANTES SONI” pod dyrekcją as. Pawła Łuczaka, zdobył ZŁOTY DYPLOM w kategorii muzyka sakralna, ZŁOTY DYPLOM oraz II NAGRODĘ w kategorii muzyka katalońska oraz ZŁOTY DYPLOM w kategorii folklor na Cançó Mediterrania w Lloret de Mar w Barcelonie, który odbył się w dniach w dniach 18-22.09.2013.

Wykł. Ewa Fabiańska-Jelińska została LAUREATKĄ MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MARATHON V – FESTIVAL FOR YOUNG CONTEMPORARY MUSIC w Wiedniu, wrzesień 2013.

Bartłomiej Miler – student III roku w klasie perkusji  prof. Mariana Rapczewskiego, zdobył II NAGRODĘ (I nagrody nie przyznano) w kategorii zestaw perkusyjny oraz I NAGRODĘ w kategorii werbel na Międzynarodowym Konkursie i Festiwalu Perkusyjnym 2013 „Day of percussion” we Włoszech, który odbył się w dniach 24-29.09.2013.

Piotr Rakowski – student III roku w klasie perkusji prof. Mariana Rapczewskiego, zdobył I NAGRODĘ ABS. 100/100 pkt w kategorii wibrafon na Międzynarodowym Konkursie i Festiwalu Perkusyjnym 2013 „Day of percussion” we Włoszech, który odbył się w dniach 24-29.09.2013.

As. dr Mateusz Sibilski, zdobył DYPLOM I PUCHAR Prezesa PZCHIO za najlepszy występ estradowy orkiestry dętej z Murowanej Gośliny na Turnieju Orkiestr Dętych „ZŁOTY RÓG” w Pobiedziskach, który odbył się w dniu 29.09.2013.

PAŹDZIERNIK 2013

Poznański Chór Dziecięco-Młodzieżowy „Campanelli” pod dyrekcją st. wykł. Beaty Sibrecht, zajął III MIEJSCE  na III Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Maryjnej Maryi Matce w Poznaniu, który odbył się w dniu 12.10.2013.

St. wykł. Beata Sibrecht, zdobyła DYPLOM DLA NAJLEPSZEGO DYRYGENTA na III Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Maryjnej Maryi Matce w Poznaniu, który odbył się w dniu 12.10.2013.

SOŁACKI CHÓR KAMERALNY pod dyrekcją as. Marianny Majchrzak, zajął II MIEJSCE na III Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Maryjnej Maryi Matce w Poznaniu, który odbył się w dniu 12.10.2013.

Mateusz Michał Makuch – student I roku studiów I st. w klasie skrzypiec prof. Bartosza Bryły
i as. Michała Bryły, został LAUREATEM w kategorii skrzypce „Tygodnia Talentów 2013″
w Kąśnej Dolnej, w dniu 15.10.2013.

Piotr Rakowski – student III roku w klasie perkusji prof. M. Rapczewskiego, zdobył I NAGRODĘ na Ogólnopolskim Konkursie Wibrafonowym w Opolu, odbywającym się w ramach DRUM FEST w dniu 19.10.2013.

Sławomira Raczyńska, Anna Babula, Martyna Jankowska i Maksymilian Święch (klasa kameralna mgr Marka Niewiedziała) zdobyli III MIEJSCE na II Międzynarodowym Konkursie Muzyki Dawnej „MUSIQUA ANTIQUA VIVA” w Żorach, który odbył się w dniach 24-27.10.2013.

Adam Kutny – student III roku w klasie śpiewu solowego ad. dra hab. Jarosława Bręka, solista zespołu LUMEN VOCALE (kier. art. M. Majchrzak), zdobył GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej w Rumii, który odbył się w dniu 26.10.2013.

Anna Alexandrowicz – studentka II roku studiów I st. w klasie śpiewu solowego prof. zw. Grażyny Flicińskiej-Panfil i as. dr M. Michałowskiej, solistka zespołu LUMEN VOCALE (kier. art.
M. Majchrzak), zdobyła GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej w Rumii, który odbył się w dniu 26.10.2013.

As. Marianna Majchrzak kier. art./dyr. zespołu solistów LUMEN VOCALE, zdobyła GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej w Rumii, który odbył się w dniu 26.10.2013.

Skip to content