Wizyta pedagogów naszej uczelni w Kristiansand w Norwegii/6-10.04.2022

Pedagodzy Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu w dniach 6-10 kwietnia 2022 realizują wizytę mobilnościową w Norwegii na Uniwersytecie Agder w Kristiansand. Grupa w składzie: prof. Paweł Drobnik, dr hab. Arkadiusz Adamczyk, dr Jakub Drygas oraz mgr Jacek Kortus pracują ze studentami norweskimi, prowadzą wykłady a także zagrają koncert, w programie którego znajdzie się m.in. prawykonanie utworu dr hab. Agnieszki Zdrojek-Suchodolskiej.

Wizyta jest częścią projektu Edu-Akcja, realizowanego przez AM w Poznaniu w latach 2020-2023, w wyniku wygranych konkursów grantowych w I i II naborze Programu Edukacja (www.education.org.pl).

Link do opisu wydarzenia: tu

Koordynatorem merytorycznym i logistycznym wizyty jest Katedra Instrumentów Dętych Drewnianych.

Zdjęcie przedstawia profesorów poznańskiej Akademii podczas wizyty w Kristiansand