V Wielkopolski Konkurs Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – zaproszenie

Katedra Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Poznaniu organizuje

V WIELKOPOLSKI KONKURS SZKOLNEJ PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

dla uczniów ogólnokształcących szkół podstawowych z Poznania i Wielkopolski

Konkurs odbędzie się w Auli Nova Akademii Muzycznej w Poznaniu w dwóch terminach:

Sobota, 15 lutego 2020, godz. 9.00-16.00 (kategorie A i B)

Sobota, 22 lutego 2020, godz. 9.00-16.00 (kategoria C)

Celem Konkursu, organizowanego przez Katedrę Edukacji Muzycznej, jest animowanie i promowanie szkolnej działalności muzycznej w regionie Wielkopolski, propagowanie najlepszych wzorców muzykowania w szkołach podstawowych, promocja solowej i zespołowej sztuki wokalnej i wokalno-instrumentalnej, promowanie i popularyzacja wartościowej literatury szkolnej, prezentacja aktualnych trendów muzycznych w szkołach ogólnokształcących, możliwość autokreacji artystycznej. Konkurs skierowany jest do uczniów ogólnokształcących szkół podstawowych z Wielkopolski.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Konkursie!

Kierownik Katedry Edukacji Muzycznej
Prof. zw. dr hab. Leon Zaborowski