Anons

SWFiS zaprasza na ostatni w tym roku akademickim rajd rowerowy

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu serdecznie zaprasza na ostatni w tym roku akademickim rajd rowerowy. W najbliższą niedzielę, 26 maja o godz. 9.00, ruszamy doliną Warty w kierunku Owińsk, a następnie przez Puszczę Zielonkę na Dziewiczą Górę.

Zbiórka przy pomniku Armii Poznań, między ulicami Kutrzeby i Księcia Józefa. Powrót w to samo miejsce około godz. 15.00.
Trasa będzie nieco krótsza – ok. 45 km, ale bardziej wymagająca – będzie trochę piachu, będą wąskie leśne ścieżki, będą wzniesienia.

Zapraszamy wszystkich amatorów turystyki rowerowej, a dla studentów I roku licencjatu –  to ostatnia szansa na odrobienie zaległości z WF.

Zgłoszenia na: arychlewska@amuz.edu.pl

Korzystając z okazji chcemy podziękować uczestnikom ostatniego rajdu rowerowego na trasie Poznań – Kórnik. Szczególne podziękowania kierujemy do studenta Andrzeja Wiśniewskiego, który przygotował ciekawą trasę i sprawnie nas nią poprowadził. Było krajoznawczo, integracyjnie i pod koniec dynamicznie, gdy goniąc Andrzeja uciekaliśmy (skutecznie!) przed burzą.

Do zobaczenia na trasie!

Kolaż zdjęć z rajdu rowerowego