Komunikaty

Publikacje

Studia z przyszłością 2024

Certyfikaty akredytacyjne dla kierunku KOMPOZYCJA I TEORIA MUZYKI oraz dla specjalności LUTNICTWO ARTYSTYCZNE na kierunku INSTRUMENTALISTYKA.

 

Z przyjemnością informujemy, że kierunek Kompozycja i Teoria Muzyki oraz specjalność Lutnictwo artystyczne na kierunku Instrumentalistyka uzyskały Certyfikaty akredytacyjne „Studia z Przyszłością 2024” w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Dodatkowo kierunek Kompozycja i Teoria Muzyki (studia I st.) uzyskał certyfikat nadzwyczajny „Lider Jakości Kształcenia”, jako jeden z najwyżej ocenionych kierunków w konkursie.

Konkurs „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków / programów studiów na polskich uczelniach. O przyznaniu certyfikatów decyduje komisja złożona z ekspertów z zakresu jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym z uczelni w całej Polsce oraz przedstawicieli środowiska gospodarczego.

 

Pedagodzy uczelni z certyfikatem programu Studia z przyszłością - na zdjęciu Piotr Niewiedział, Monika Kędziora, Kinga Ceynowa, Szymon Musioł, Krzysztof Sowiński_1 Pedagodzy uczelni z certyfikatem programu Studia z przyszłością - na zdjęciu Piotr Niewiedział, Szymon Musioł, Krzysztof Sowiński Pedagodzy uczelni z certyfikatem programu Studia z przyszłością - na zdjęciu Monika Kędziora, Kinga Ceynowa Pedagodzy uczelni z certyfikatem programu Studia z przyszłością - na zdjęciu Monika Kędziora, Kinga Ceynowa, Szymon Musioł