Scena Letnia w Akademii Muzycznej 2024

Wzorem lat ubiegłych Fundacja Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu przygotowuje ofertę kulturalną na lato w Poznaniu. „Scena Letnia w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu” w roku 2024 obejmie organizację dziesięciu koncertów.

Tegoroczne koncerty w ramach „Sceny Letniej w Akademii Muzycznej” odbywać się będą w Auli Stuligrosza we wszystkie środy lipca, w następujących terminach: 3, 10, 17, 24 i 31 lipca o godzinie 16.00 i o godz. 18.00 (powtórzenie).

Gorąco zachęcamy studentów, doktorantów i pedagogów naszej uczelni do czynnego udziału w 32. edycji cyklu koncertowego „Scena Letnia w Akademii Muzycznej” 2024.

Zgłoszenie udziału (wg następującego wzoru):

1. Imię, nazwisko, tytuł naukowy, telefon kontaktowy, adres mailowy, nazwisko pedagoga, najważniejsze osiągnięcia artystyczne.

2. Repertuar (z wyłączeniem twórczości kompozytorów rosyjskich):

– pełny tytuł utworu / utworów oraz tonacja, opus, numer (w przypadku utworu cyklicznego – części utworu);
– imię i nazwisko kompozytora (w przypadku pieśni także imię i nazwisko autora tekstu);
– skład kameralny do 4 wykonawców;
– orientacyjny czas trwania utworu / utworów (łącznie do 30 minut).

3. Dane o pianiście – akompaniatorze: patrz pkt 1.

Uwagi:

Termin składania zgłoszeń: 26 maja 2024 r.

Zgłoszenie należy przekazywać drogą mailową na adres: tebro@wp.pl; kontakt: p. Teresa Brodniewicz, tel. 606 25 82 88

O przyjęciu zgłoszenia i szczegółach koncertu powiadomimy występujących telefonicznie lub mailowo, po ostatecznym ustaleniu programu całego cyklu koncertowego.

Próba w sali koncertowej w dniu występu będzie możliwa po wcześniejszym ustaleniu godziny z p. Malwiną Kunc, tel. 61 856 89 03, mkunc@amuz.edu.pl.

Honorarium za występy w wysokości 2 x 450 zł brutto wypłacane będzie przez Fundację Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu po zakończeniu cyklu koncertowego (najpóźniej we wrześniu br.).

Scena Letnia w Akademii Muzycznej 2024_Karta Zgłoszeniowa

Scena Letnia w Akademii Muzycznej 2024_Ogłoszenie

Sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

logo nowe Poznań