Poznańska Orkiestra Laptopowa LambdaEnsemble na Multimedialnej Majówce w UMFC

22 maja 2022 wykładowcy Studia Muzyki Elektroakustycznej w Poznaniu byli gośćmi Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie.

Multimedialna Majówka – to wydarzenie ukazujące osiągnięcia studentów, absolwentów, wykładowców oraz  zaproszonych gości. W trakcie majówki zaprezentowany został utwór Lidii Zielińskiej – Insektarion, interaktywna opera Jest na to czas i miejsce Michała Janochy. Wystąpiła również Poznańska Orkiestra Laptopowa Lambda Ensemble. Na osobnym koncercie, orkiestra ta zagrała  kompozycje: Michała Janochy – Thought Circuit A (2022) na obój, sztuczną inteligencję i orkiestrę laptopową, prawykonanie, obój – Natalia Kok; Katarzyny Taborowskiej Null/Eins; Wiktorii Różyckiej The Colors, prawykonanie oraz Wojciecha Kaszuby Y na wiolonczelę elektryczną i orkiestrę laptopową, wiolonczela elektryczna – Wojciech Kaszuba.

Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć na profilu FB Studia Muzyki Elektroakustycznej – SMEAMuz Poznan.

Zdjęcie przedstawia ciemną salę koncertową i czlonków LambdaEnsemble podczas koncertu w ramach Mulitmedialnej Majówki