Polish Viola Symposium / BEZPŁATNE WARSZTATY

Neubauer | Rysanov | Villanueva | Albrecht | Bałaban | Guzowska | Tymendorf | Furmańczyk | Czerniewicz | Dixa | Cieślik

1-7 października 2020

Mistrzowskie nieodpłatne Masterclasses Online z Wykładowcami z Polski i z zagranicy dla najwybitniejszych Polskich Altowiolistów! Prelekcje, wykłady, prawykonania, koncert Uczestników i masterclasses!

Rekrutacja na polishviolasymposium.pl

Termin zgłoszeń upływa 29.09.2020 o godzinie 23.59.

Prezentujemy niesamowity projekt skierowany do Kwiatu Polskiej Wiolinistyki. Altowioliści – to wszystko specjalnie dla Was! Spotkajcie się Online z nestorami altówki, autorytetami światowymi, by zaczerpnąć inspiracji i wiedzy na kolejne twórcze działania.

Posłuchajcie prelekcji, utworów skomponowanych na to wydarzenie, koncertu finałowego, weźcie udział w Q&A, a przede wszystkim w Warsztatach.

WYKŁADOWCY

• Paul Neubauer (The Juilliard School, USA)
  • Maxim Rysanov (Wielka Brytania/Ukraina)
  • Isabel Villanueva (La Escuela Superior de Música de Alto Rendimiento (ESMAR), Hiszpania)