Podziękowanie za „Cosi fan tutte” Wolfganga Amadeusza Mozarta

Wyrazy uznania dla studentów i pedagogów!

Po raz kolejny okazało się, że spektakle w wykonaniu studentów Akademii potrafią zachwycić melomanów i ukazać wspaniałe możliwości wokalne, instrumentalne i aktorskie młodych artystów, co wydarzyło się w dniach 11 i 12 maja [2024] w sali Polskiego Teatru Tańca.

Muzyka operowa Mozarta stawia wykonawcom olbrzymie wymagania, inspiruje i zachwyca, a dla ambitnego akademickiego teamu jest wyzwaniem i wspaniałą okazją do realizacji artystycznego widowiska.

Słowa podziękowań kierujemy do pani Oleny Skrok odpowiedzialnej za przygotowanie muzyczne spektaklu oraz do pedagogów klas wokalnych, pedagogów prowadzących próby sekcyjne orkiestry: Marcina Suszyckiego, Izabeli Mrozek, Agnieszki Brojek, Szymona Guzowskiego, Tomasza Gubańskiego, Igora Szeligowskiego oraz do kierowników Katedr i pedagogów instrumentów.

Nad realizacją spektaklu czuwał Aleksander Gref, któremu należą się szczególne słowa uznania!

KOLEGIUM REKTORSKIE

Baner z podziękowaniami za spektakl "Cosi fan tutte" 1 Baner z podziękowania za spektakl "Cosi fan tutte" 2

Link do spektaklu: KLIK