Nasi pedaagodzy na European Education Fair Taiwan

W dniach 31 października – 6 listopada br. nasi pedagodzy, prof. AMP dr hab. Szymon Musioł oraz prof. AMP dr hab. Piotr Niewiedział, reprezentowali uczelnię na EEFT, czyli European Education Fair Taiwan (歐洲教育展).

Targi te to największe wydarzenie edukacyjne na Tajwanie, poświęcone promocji europejskich ośrodków szkolnictwa wyższego, a liczba odwiedzających wyniosła blisko 10 tys. osób. W organizacji wyjazdu pomogło Polskie Biuro w Tajpej.

Prezentujemy kilka fotografii z Targów, autorstwa Anny Haas-Niewiedział.

Wizyta dyrektora Biura Polskiego na Tajwanie p. Cyryla Kozaczewskiego w trakcie przygotowywania stanowiska Akademii oraz fotografia pamiątkowa na „ściance” targowej, wraz z koleżanką, dr hab. Agnieszką Meller-Kawą z Uniwersytetu Artystycznego Poznań:

Wizyta dyrektora Biura Polskiego na Tajwanie p. Cyryla Kozaczewskiego w trakcie urządzania stanowiska Akademii. Wizyta dyrektora Biura Polskiego na Tajwanie p. Cyryla Kozaczewskiego w trakcie urządzania stanowiska Akademii oraz na „ściance” targowej wraz z koleżanką dr hab. Agnieszką Meller- Kawą z UAPu.

Stoisko targowe Akademii wraz z tajwańską opiekunką, p. Anną Ko:

Stoisko targowe Akademii wraz z naszą tajwańską opiekunką Anną Ko. European Education Fair Taiwan_3

Wykład prof. AMP dra hab. Szymona Musioła i prof. AMP dra hab. Piotra Niewiedziała prezentujący Akademię Muzyczną im. I.J. Paderewskiego:

Widok na Taipei z Elephant Mountain. Plan pierwszy budynek Taipei 101, do 2010 najwyższy budynek na świecie:

Widok na Taipei z Elephant Mountain. Plan pierwszy budynek Taipei 101, do 2010 najwyższy budynek na świecie. Widok na Taipei z Elephant Mountain. Plan pierwszy budynek Taipei 101, do 2010 najwyższy budynek na świecie.

Widok Taipei z budynku Taipei 101:

Widok Taipei z budynku Taipei 101

Widok na Plac Wolności, Teatr Narodowy i Narodową Salę Koncertową

Widok na Płac Wolności, Teatr Narodowy i Narodową Salę Koncertową

Widok na Sun Yat-sen Memorial Hall:

Widok na Sun Yat-sen Memorial Hall