Inauguracja działalności Akademickiego Teatru Muzycznego „Olimpia”!

Trwają próby do spektaklu „Leśniczy w Kozienickiej Puszczy” Karola Kurpińskiego, w którym wystąpią studenci Instytutu Wokalistyki. Premiera dzieła urodzonego we Włoszakowicach praojca opery narodowej odbędzie się w piątek, 7 maja, o godz. 16.00. Ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne wydarzenie będzie miało charakter zamknięty, bez udziału publiczności. Planujemy nagranie spektaklu, a następnie udostępnienie fragmentów w mediach społecznościowych Akademii.
Mamy nadzieję, że niebawem sytuacja ulegnie zmianie i wkrótce będziemy mogli pokazać melomanom nową przestrzeń, którą Uczelnia zyskała do realizacji projektów artystycznych. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Bartosza Seiferta z wczorajszej próby.