9 marca, 2023, 12:00

Witajcie w naszej NOWEJ bajce!/9.03.2023

9 marca, 2023
Kolorowy plakat zaprasza na spektakl dla dzieci oparty na bajce o Panu Kleksie - afisz zawiera rysunkową postać Pana Kleksa, która bawi się lassem
Czy zastanawialiście się jak wyglądałaby Akademia Pana Kleksa w dzisiejszych czasach? Studenci II roku Instytutu Edukacji Artystycznej zapraszają na spektakl pod tytułem: Witajcie w naszej NOWEJ bajce!

Razem zanurzymy się w świat Akademii Pana Kleksa, który z niesamowitym zapałem angażuje do pomocy kolejne postacie z najbardziej znanych bajek. Popłyniemy z Małą Syrenką, poskaczemy z Gumisiami oraz pośpiewamy z Fineaszem i Ferbem!

Na tę fascynującą bajkową przygodę zapraszamy 9 marca 2023 roku o godz. 12.00 do Auli Nova.

Zaproszeni są wszyscy: ci najmłodsi, ale też ci starsi! Rodzinnie przybywajcie zobaczyć nowe muzyczne przygody Pana Kleksa!

Czas trwania: 55 minut.

Opieka merytoryczna: Katedra Edukacji Artystycznej