22.05.2021, 10:00

Webinar i lekcje mistrzowskie prof. Karola Theill „INTERPRETACJA PIEŚNI – PIEŚŃ NIEMIECKA”

Webinar

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ ONLINE POPRZEZ PLATFOMĘ ZOOM (aby przejść do wydarzenia, kliknij link):

WEBINAR

Sobota, 22.05.2021, godz. 10.00, ONLINE

Webinar i lekcje mistrzowskie

prof. Karola Theill

„INTERPRETACJA PIEŚNI – PIEŚŃ NIEMIECKA”

Tym razem naszym wyjątkowym gościem będzie prof. Karola Theill (Hochschule für Musik „Hanns Eisler” Berlin, Hochschule für Musik und Theater Rostock) – jedna z najwybitniejszych pianistek niemieckich w specjalności Liedpianist. Jako pierwsza kobieta została uznana za wybitną w sferze, do tej pory nieoficjalnie zarezerwowanej dla pianistów. Koncertuje na całym świecie z najlepszymi artystami śpiewakami – jednym z nich był legendarny niemiecki baryton Dietrich Fischer-Dieskau.
Webinar zawierać będzie wykład oraz trzy pokazowe lekcje mistrzowskie, dedykowane sztuce interpretacji pieśni niemieckiej. Jednocześnie spotkanie online jest swego rodzaju prologiem do pełnego masterclass Pani prof. Theill, który został przesunięty na przyszły rok akademicki. Webinar planowany był zwyczajowo na piątek. Z uwagi na uroczystości pogrzebowe prof. Tomasza Zagórskiego, w których chcemy wziąć udział oraz pamięć, której poświęcić chcemy ten dzień – wydarzenie wyjątkowo odbędzie się w sobotę.
Bardzo gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu!

Brązowy plakat zawiera informacje na temat Pracowni Fagocisty 2023

09.02.2023

Pracownia Fagocisty, 9-12.02.2023/dzień 1

Brązowe-turkusowe tło zawiera informacje na temat koncertu organizowanego w ramach Pracowni Fagocisty 9 lutego 2023. Afisz zawiera nazwiska wykonawców i logotyp uczelni