16 marca, 17:00

Witryna internetowa:
Kategoria Wydarzenie:

Aula Nova
Afisz zawiera informacje na temat konceru Tribute to Sarah Vaughan w dniu 16 marca 2024

W sobotę 16 marca 2024 roku o godz. 17.00 zapraszamy do Auli Nova na koncert wokalistyki jazzowej pt.

Tribute to Sarah Vaughan w 100. rocznicę urodzin.

Zbliża się stulecie urodzin jednej z największej ikon jazzu – Sary Vaughan. Jej sposób interpretacji wyznaczył kierunki dla zdecydowanej większości wokalistów na świecie. Studenci klasy wokalistyki jazzowej AM w Poznaniu zmierzą się z repertuarem artystki i wykonają utwory o bardzo różnorodnej stylistyce. Nie zabraknie również studentów instrumentalistyki, którzy będą wspierać wokalistów swoją grą w sekcjach rytmicznych. W koncert włączają się także pedagodzy – akompaniatorzy pianiści oraz wykładowczynie klasy wokalnej: Julia Rosińska – Kopala i Barbara Włodarska-Fabisiak.

Bilety dostępne poprzez portal Bilety24 i CIK ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu

Opieka merytoryczna: Katedra Twórczości i Interpretacji Jazzowej