25 lutego, 2022, 17:00

Lis Witalis – spektakl / 25.02.2022

25 lutego, 2022

Sięgamy do wspaniałej, polskiej klasyki literatury dziecięcej. Zapraszamy na przedstawienie w wykonaniu studentów klasy wokalno-aktorskiej poznańskiej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego, zrealizowane na podstawie bajki Jana Brzechwy pt. Szelmostwa lisa Witalisa. Wraz ze studentami III roku wokalistyki wykorzystaliśmy historię Witalisa, by opowiedzieć o relacjach w grupach młodzieżowych, rywalizacji, naśladowaniu, zaufaniu, naiwności, czyli sprawach, które napotykamy żyjąc we wspólnocie. W lekkiej, żartobliwej formie i z młodzieżową energią opowiemy o Witalisie, jakiego możemy spotkać nawet dzisiaj.

Koncert biletowany. Ceny biletów:
– normalny: 25 zł
– ulgowy: 20 zł (uczniowie, studenci, seniorzy, Karta Dużej Rodziny)

Sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie drogą internetową, przez portal Bilety24.

Regulamin sprzedaży biletów_5.01.2021

Zapraszamy!