15 kwiecień 2021, 18:00 - Sala Prezydencka

Koncert improwizacji fortepianowej

Koncert Sala Prezydencka

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowanie na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Czwartek, 15.04.2021, Sala Prezydencka, godz. 18.00

Koncert improwizacji fortepianowej

W programie:
improwizacje fortepianowe i ruchowe w wykonaniu studentek specjalności rytmika, pod kierunkiem pedagogów Katedry Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej.

Koncert

24 październik 2021

4. Tromboholizm – Poznań Trombone Music Festival: Koncert klas puzonu z Budapesztu, Lipska, Łodzi, Katowic i Poznania

Koncert Konferencja Kurs Warsztaty Wykład