18 marca, 2021, 19:00 - 19 marca, 2021, 23:00

Jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Poznańska Wiosna Muzyczna – WYDARZENIE ODWOŁANE

Początek:
18 marca, 2021, 19:00
Koniec:
19 marca, 2021, 23:00

WAŻNA INFORMACJA ORGANIZACYJNA

Uprzejmie informujemy, iż forma realizacji projektów artystyczno-naukowych, organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, tj.
– rejestracja wydarzenia (a następnie opublikowane na kanale YouTube, profilu Facebook i stronie internetowej Akademii),
– live streaming,
– z udziałem publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego,
będzie ustalana na bieżąco, zgodnie z rozwojem sytuacji epidemicznej. Informacje będą przekazywane do mediów, jak również będą komunikowane na stronie internetowej www.amuz.edu.pl i profilu fb Akademii.

Władze Uczelni zastrzegają sobie możliwość zmian terminów, miejsc koncertów, wykonawców
i programów. Za ewentualne zmiany przepraszamy.

Czwartek – Piątek, 18-19.03.2021, Aula Nova, godz. 19.00

Jubileuszowy 50. Międzynarodowy Festiwal
Muzyki Współczesnej

Poznańska Wiosna Muzyczna

marzec/październik 2021

Poznańska Wiosna Muzyczna to jeden z najstarszych i najważniejszych festiwali poświęconych nowej twórczości muzycznej. Festiwal powstał w roku 1961 i w swojej bogatej historii prezentował zarówno dzieła klasyki muzyki współczesnej, jak i nowe kompozycje młodych twórców. Tegoroczna, 50. Edycja Festiwalu odbędzie się w dwóch odsłonach – w marcu oraz w październiku. W marcu usłyszymy trzy koncerty. W Auli Nova Akademii Muzycznej odbędą się dwa koncerty kameralne 18 i 19 marca.

Czwartek, 18.03.2021, Aula Nova, godz. 19.00

Koncert kameralny Akademii Muzycznej
im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

Wykonawcy